Kampanya görseli

Merhabalar, güzel bir kampanya ile karşınızdayız. Arkadaşlarınızı özgürleştirmek için onları hemen Seka iPTV‘ye davet edin. Onları her ay yüzlerce lira fatura ödemekten kurtarın. Arkadaşını Getir etkinliğinden her bir kişi için sürene +1 Ay ekleyebilirsin.Üstelik katılım sınırı yok, ne kadar çok arkadaş, o kadar çok ek süre!

Arkadaşını davet etmek için: https://bit.ly/sekagir kısa yolunu kullanabilirsin.

Arkadaşını Getir Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

  • Öncelikle arkadaşına güncel kullanmış olduğumuz URL adresini atmalısın.
  • Ardından arkadaşın uygun olan paketi seçsin ve satın alma sayfasına geçsin.
  • Satın alma sayfasında “Davet Eden” kısmına sizin satın almış olduğunuz mail adresini yazsın.
  • Sistem otomatik size 30 Günlük süre eklesin.

Seka iPTV Avantajları nedir?

Türkiye’nin önde gelen iPTV sağlayıcılarından birine üye olduğunuz taktirde içerik konusunda her zaman doygun kalacaksınız. Seka iPTV’de 8000’e yakın canlı kanal bulunmaktadır. Türkiye dışında Amerika, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda gibi 20’ye yakın ülkenin kanallarını bulabilirsiniz. 20.000’den fazla Dizi ve Film aynı şekilde seç izle özelliğinde eklidir.

Seka iPTV Hangi Platformlar var?

Türkiye’de hizmet veren tüm platformlar sistemimizde eklidir. Netflix, Blu, Exxen, Tod, Digitürk, Tivibu, D-Smart, Gain, BeIN Connect bunun dışında Dünya’da popüler önde gelen Sky, Dazn, BT, BeIN Global, NBA, NFL gibi bir çok platformu barındırır. Yazacağımız her şeyin fazlası olan bir platform düşünün. SekaiPTV içerik bakımından en zengin platformdur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir