Room IPTV ile iptv izleyebilirsiniz. Room IPTV kurulumunu nasıl yapacağınızı ve üyeliğinizi nasıl yükleyeceğinizin detaylı anlatımını aşağıda bulabilirsiniz.

Üyeliğinizi Room IPTV’ye yükledikten sonra iptv izlemeye başlayabilirsiniz. Room IPTV’nin kanal gruplandırma özelliği sayesinde kanalları spor, sinema, belgesel gibi gruplara ayırabilirsiniz. Bu şekilde aradığınız içeriği kolayca bulabilirsiniz.

Basit ara yüzü ile kolay bir kullanım deneyimi sunar. Seka IPTV üyelerinin tercih ettiği bir uygulamadır.

Room IPTV ile hangi cihazlarda iptv izlenebilir?

  • Samsung Smart TV
  • LG Smart TV
  • Android TV’ler
  • Android TV Box ve TV Stick cihazları

Cihazınızın uygulama marketine girip Room IPTV’yi indirebilirsiniz. İndirdikten sonra Seka IPTV üyeliğinizi yükleyip izlemeye başlayabilirsiniz.

Adım 1: Cihazınızın uygulama marketinden Room IPTV’yi indirin ve açın ekranda Device ID ve Device Key göreceksiniz.

Adım 2: Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan https://manage.roomiptv.com/multi/login.php adresine gidin. Device ID ve Device Key‘inizi yazıp Get Started‘e tıklayın.

Adım 3: Açılan sayfada Add Playlist butonuna tıklayın ve Seka IPTV’den satın aldığınız m3u_plus linkinizi yapıştırıp Submit yapın.

Adım 4: Room IPTV uygulamanıza geri dönün ve Reflesh butonuna tıklayın. Eklediğiniz hesap görünecek. Hesabınıza tıklarsanız kanallarınız yüklenecektir.

Seka iPTV PlayList tıklayıp artık dilediğinizce izleyebilirsiniz.

Live: Canlı Kanallar

Vod: Filmler

Series: Diziler

Kanal seçtiğinizde kanal listesi kapanması için 1 kere daha OK tuşuna basın.

2 thoughts on “Room iPTV Kurulum

  1. Kullanıcı adımı ve şifre kaybettim telefonum bozuldu başka almak zorunda kaldım bozulan telimde bilgilerin gitti lütfen yardımcı olurmusunuz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir